Romania Royal Stunt

Owner-ul Comunitatii RRS-RO este NebunuuuDeCartier & Mihai.

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Rules !!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Data de inscriere : 02/01/2014

MesajSubiect: Rules !!!!   Vin Ian 03, 2014 7:44 am

Rules !
[1].Nu ai voie sa dai BUMP sau UP decat odata la 2 zile !! Poti sa dai doar daca este topic-ul tau , si nu ai voie sa-ti pui prietenii sa-ti dea BUMP la topicul tau ! Daca nu respecti aceste conditii veti fii sanctionati cu +1avertisment+deletepost ,si daca se va mai repeta 1warn+topic closed

[2]. Nu aveti voie sa faceti topic-uri , decat odata la 30 zile ,(ex:Faci topic pe 10.11.2042 mai ai voie sa faceti altul dupa 30 zile , adica pe 10.12.2042) Daca mai vreti sa vindeti ceva si nu a-ti pus in topicul respectiv, datii EDIT si adaugati oferta , !! Daca nu respectati aceasta regula primiti 1warn +deletetopic

[3].Daca ai incheiat o afacere , imi trimeti PM cu link-ul topic-ului si o sa dau T/C , daca in perioada de 30 zile de la creearea acestuia te mai gandesti sa vinzi ceva , imi dai PM cu link-ul topic-ului si de ce vrei un-lock

[4].Nu ai voie sa faci posturi inutile/Post Hunt (ex: Tepar , de incredere , si multe altele )
Daca tu consideri ca playerul respectiv e "tepar" imi trimeti Pm cu dovezile respective si il voi sanctiona !!

[5]. Nu va mai bagati aiurea in topicurile altor membrii pentru a crea scandal,fiecare are dreptul sa isi puna propriul pret la produsul lui !! Pentru nerespectarea acestei regului vetii fii sanctionati cu 1avertisment+deletepost

[6].Userii sunt rugati sa comunice prin PM in cazul unui schimb ! Nu faceti oferte in topic ,ii poti da creatorului un PM cu incredere pentru a evita OFF-TOPIC-ul

[7].Toate topic-urile care care sunt mai vechi de 30 zile , vor fii inchise automat !!

[8].Toti cei care s-au dovedit ca sunt teparii , vor primi BLACKLIST la acest board + /ban 99 zile pe server +T/C la topic
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rrs-ro.wikiforum.ro

Rules !!!!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania Royal Stunt :: RRS » Server :: Afaceri cu STATS sau ALTE lucruri pe server-
Mergi direct la: